Raviteenused

SA Ida-Viru Keskhaigla pakub raviteenuseid kõigil keskhaiglale ette nähtud erialadel. Käesoleva rubriigi sisu on esitatud vastavalt erialadele, mille nimekirja on võimalik näha lehekülje vasakpoolses menüüs.   Infot teenuste sisu ja kättesaadavuse kohta on võimalik saada klikates viidatud menüüs soovitud erialale.

Tervishoiuteenuse osutamise üldtingimused

Ravikvaliteedi indikaatorid

Ravikvaliteedi indikaatorite tulemused

Erakorraline arstiabi ööpäevaringselt Kohtla-Järve Ahtme linnaosas (Ilmajaama 12).

Ambulatoorne arstiabi: Kohtla-Järve Järve linnaosa (Ravi 10D), Kohtla-Järve Ahtme linnaosa (Tervise 1), Sillamäe (Kajaka 9), Kiviõli (Keskpuiestee 36) ning tuberkuloosiosakond Kohtla-Järve Järve linnaosas (Ravi 10D).

Arstide vastuvõtuajad leiad SIIT.

Digiregistratuuri leiad SIIT.

Statsionaarne arstiabi. Haiglas on kokku ca 300 statsionaarset voodikohta. Täpsemat infot erialade kohta leiad vasakult menüüst.

Hambaravi. Hambaravi ja proteesimine toimuvad: Järve tervisemajas Kohtla-Järve Järve linnaosas (Ravi 10D), Ahtme polikliinikus Kohtla-Järve Ahtme linnaosas (Tervise 1). Täpsemat infot hambaravi kohta vaata SIIT.

Taastusravi osutatakse nii statsionaarselt (Kohtla-Järve Järve linnaosas, Ravi 10) kui ambulatoorselt (Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Tervise 1 ja Kiviõli, Keskpuiestee 36). Täpsemat infot taastusravi kohta vaata SIIT.

Iseseisva statsionaarse õendusabi raames osutatakse koduõendusteenust ning statsionaarset hooldusravi. Täpsemat infot iseseisva statsionaarse õendusabi kohta vaata SIIT

Nõustamiskabinetid

Ennetuskabinetid

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo