No module Published on Offcanvas position
Registratuur töötab E-R 8-18 33 111 33

Inimkesksus, Võimekus, Koostöö ja Hoolivus

registratuur kontakt

TEISED REGISTRATUURID

EMO
331 1074
E-P 24h

Taastusravi ja õendusabi
331 1101
E,K,N,R 8.00-16.00
T 10.00-18.00

Radioloogia
331 1711
E-R 8.00-16.00

Hambaravi Järvel
331 1141
E-R 8.00-16.00

Hambaravi Ahtmes
331 1708
E-R 8.00-16.00

Hambaproteesimine Järvel
331 1165
E-R 8.00-16.00

JUHATUS (Ahtme linnaosa, Tervise 1)

NimiAmetTelefonE-post
Tarmo Tohver Juhatuse esimees 331 1001
Pille Letjuka Juhatuse liige, ülemarst 331 1003
Ksenia Verhovskaja Juhatuse liige, õenduse ja patsiendikogemuse juht 331 1003
Heili Pendre Juhatuse sekretär 331 1003

RAVITÖÖ KORRALDUSE TEENISTUS (Ahtme linnaosa)

NimiAmetTelefonE-post
Aili Saksa Analüütik 331 1291
Jelena Strutskina Vastutav medstatistik 331 1137
Julia Bessedina Raviarvelduse vastutav spetsialist 331 1185

ADMINISTRATSIOON (Ahtme linnaosa, Tervise 1)

NimiAmetTelefonE-post
Monyca Sepp Kvaliteedijuht 331 1103
Eda Rajamets Kvaliteedispetsialist 331 1068
Aavo Joselin Töökeskkonnaspetsialist 331 1132
Piret Org Personalispetsialist 331 1130
Kirsti Tärno Personalispetsialist 331 1148
Julia Loko Personali arendusspetsialist 331 1178
Marjanne Aun Koolituskeskuse koordinaator 56624937
Kersti Tingas Personali- ja töökeskkonnajuht 331 1005
Viktor Kuzmin Jurist 331 1138
Kristina Männik Jurist 56363548
Mia Mogilnikova Kantselei juhataja  331 1186
Marika Priks Sisekontrolli spetsialist 331 1180
Andres Linnard Turbespetsialist 331 1080
Anton Pilitsin Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist 56893445
Ülle Melders Arhivaar  331 1280

HALDUSTEENISTUS (Ahtme linnaosa, Järve linnaosa)

NimiAmetTelefonE-post
Koit Oras Haldusjuht 331 1257
Aleksei Razvarov Taristujuht 331 1232
Raul Juul Operatiivjuht 520 1869
Tatjana Toman Heakorratööde juht 530 16915
Tatjana Kozak Meditsiinitehnoloogia juht 331 1256
Pille Pääro Halduskorralduse spetsialist 331 1232

IT-TEENISTUS (Ahtme linnaosa)

NimiAmetTelefonE-post
Madis Piibar IT-teenistuse direktor 331 1093
Arvutiabi   331 1181  

 

FINANTS- JA ARVESTUSTEENISTUS (Ahtme linnaosa, Järve linnaosa)

NimiAmetTelefonE-post
Marju Autor Pearaamatupidaja 331 1264
Ljudmilla Tell Juhtiv raamatupidaja 331 1120
Kaja Nõmmiste Vastutav finantsspetsialist 331 1044

 

INFEKTSIOONIKONTROLLI TEENISTUS (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 14)

NimiAmetTelefonE-post
Natalia Nikitina Direktor 331 1829
Anna Aleksandrova Vastutav õde 331 1829

KLIENDITEENINDUSE TEENISTUS (Haigla struktuuriüksused)

NimiAmetTelefonE-post
Klienditeeninduse juht, Tervise 1 Siiri Villberg                                                              331 1279
Klienditeeninduse spetsialist, Ravi 10d Karina Makarova                                                              331 1234

 

PATSIENDITEENISTUS (Ahtme linnaosa, Järve linnaosa)

NimiAmetTelefonE-post
Tatjana Evve Ambulatoorse õenduse osakonna vastutav õde 331 1899
Olga Mitšuda Ambulatoorse õenduse osakonna õendusjuht 331 1131
Helen Sokolov Õenduskvaliteedi spetsialist 5694 1655
Oleg Ananjev Sotsiaaltöötaja 5346 9228
Eve Vildak Sekretär 331 1028

APTEEGITEENISTUS (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

NimiAmetTelefonE-post
Dmitri Ignatjev Teenistuse direktor 331 1725
Tatjana Katlinskaja Vastutav farmatseut 528 2491

 

VERETEENISTUS (Järve linnaosa, Ravi 10d, III korrus)

NimiAmetTelefonE-post
Infotelefon   331 1296  
Aleksandra Kaptjug Vastutav õde, tootmisjuht 331 1116

 

PATOLOOGIATEENISTUS (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

NimiAmetTelefonE-post
Andriy Isaevskyy Teenistuse direktor  568 44981
Olga Pilitsina Vastutav bioanalüütik 569 58055
Galina Komlenkova Sekretär 331 1729

 

LABORITEENISTUS (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

NimiAmetTelefonE-post
Registraatorid   331 1737  
Hematoloogia labor    331 1228  
Kliinilise keemia labor    331 1113  
Verekabinet    331 1113  
Mikrobioloogia labor    331 1294  
Urmas Tiivoja Teenistuse direktor 331 1111
Sergei Mihhailov  Kvaliteedijuht 331 1248
Piret Laik Vanemlaborant 331 1248
Terje Moor Sekretär 331 1248

 

RADIOLOOGIATEENISTUS (Järve linnaosa, Ravi 10, Ravi 10d; Ahtme linnaosa, Ilmajaama 14, Ilmajaama 12)

NimiAmetTelefonE-post
Registraatuur   331 1711  
Radioloogid Ahtme linnaosa   331 1789  
Magnetresonantstomograafia   331 1078  
Kompuutertomograafia   331 1085  
Ultrahelikabinet Järve linnaosas (tervisemajas)   331 1246  
Ultrahelikabinet Ahtme linnaosas (kirurgiakliinik)   331 1747  
Ultrahelikabinet Ahtme linnaosas (sisekliinik)   331 1765  
Ultrahelikabinet Kiviõli tervisekeskuses   5687 0408  
Röntgenkabinet Järve linnaosas (tervisemaja)     331 1084  
Röntgenkabinet Ahtme linnaosas (kirurgiakliinik)      331 1082  
Röntgenkabinet Ahtme linnaosas (sisekliinik)      331 1715  
Röntgenkabinet Kiviõli tervisekeskuses   5687 0408  
Röntgenkabinet Sillamäe tervisekeskuses   331 1788  
Sergei Iljin Teenistuse direktor 331 1236
Natalia Vilde Õendusjuht 331 1712
Maarika Gussarova Sekretär 331 1716

 

ANESTESIOLOOGIA- JA INTENSIIVRAVIKLIINIK (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)

NimiAmetTelefonE-post
Neeme Somma Kliiniku juhataja  331 1020
Sergey Goshka Anestesioloogia ja valuravi vanemarst 331 1872  
Maksim Kunevich Intensiivravi vanemarst 331 1872  
Valentina Kartašova Kliiniku õendusjuht 331 1021
Anastassia Kuzmina Intensiivravi õendusjuht 331 1223
Iliana Muhina Sekretär 331 1075

TAASTUSRAVI- JA ÕENDUSABIKLIINIK, HOOLDEKESKUS (Järve linnaosa, Ravi 10, korpused A ja B)

NimiAmetTelefonE-post
Registratuur   331 1101  
Taastusravi osakonna õepost   331 1166  
Iseseisva õendusabi osakonna õepost (II korrus)   331 1286  
Iseseisva õendusabi osakonna õepost (III korrus)   331 1285  
Hooldekeskuse valvepost (II korrus)   331 1290  
Hooldekeskuse valvepost (III korrus)   331 1289  
Eveli Tamm Juhataja 331 1100
Alla Umantseva Vanemarst 331 1265
Olga Hainatskaja Arst-konsultant 331 1176
Olga Prants Õendusjuht 331 1102
Irina Vassiljeva Vastutav õde 331 1144
Aljona Kuusmaa Sekretär 331 1284

 

HAMBAKLIINIK (Järve linnaosa, Ravi 10d; Ahtme linnaosa, Tervise 1)

NimiAmetTelefonE-post
Registratuur - Järve linnaosa   331 1141  
Proteesimise registatuur - Järve linnaosa   331 1165  
Registratuur - Ahtme linnaosa   331 1708  
Jaanus Võrno Juhataja 331 1283
Jekaterina Klebanskaja Hambakliiniku vanemarst Järvel 331 1149
Vitali Rudenok Hambakliiniku vanemarsti kt Ahtmes  
Valentina Vähk Õendusjuht 331 1287
Irina Selivjorstova Sekretär 331 1757 

 

 

SISEKLIINIK (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

NimiAmetTelefonE-post
Natalia Nikitina Sisekliiniku juhataja, IKT teenistuse direktor 331 1255
Maie Türkson Sisekliiniku õendusjuht 331 1864
Ivika Karjus Sisekliiniku administratiivspetsialist 331 1868
Ljudmila Poklonskaja Sisehaiguste vanemarst 331 1775
Georgi Zjablov Neuroloogia vanemarsti kt 331 1030
Olga Lapkovskaja Kardioloogia vanemarst 331 1730
Talis Kirs Pulmonoloogia vanemarst 331 1742
Jelena Šmidt Infektsioonhaiguste vanemarst 569 08323
Merilin Arroval Sekretär (neuroloogia) 331 1032
Marika Saar Sekretär (üldsisehaigused ja pulmonoloogia) 331 1877
Jekaterina Leppo Sekretär (funktsionaaldiagnostika) 331 1780
Katrin Kudrjavtseva Sekretär (nakkushaigused) 331 1890
Riina Selli Sekretär (kardioloogia) 331 1848
 

Nakkushaiguste ambulatoorne osa (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 14)

HIV-i nõustamiskabinet    331 1893  
HIV-i vabatahtliku ja konfidentsiaalse nõustamise kabinet    331 1825  

 

V-RIO nakkushaiguste osakond (Ahtme linnaosa, Tervise 3a)

Jana Vassiljeva Õendusjuht 331 1274
Õepost V-RIO nakkushaigused 331 1277  

 

M1 nakkushaigused (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

Marjana Golubnitšija Õendusjuht                                   569 76570
Õepost  M1 nakkushaigused                                                  568 20263  

 

M3 sisehaigused: kardioloogia (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

Jekaterina Fabritšnikova                 Õendusjuht                                                               331 1735    
I õepost Kardioloogia              508 3724  
II õepost Kardioloogia 529 4129  

 

M4 sisehaigused: üldsisehaigused, pulmonoloogia, mitte-COVID-19-nakkushaigused (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

Natalia Smirnova Õendusjuht (üldsisehaigused) 331 1717
Maria Volkova Vastutav õde (pulmonoloogia) 331 1745
I õepost Pulmonoloogia, mitte-COVID-19-nakkushaigused 5668 3287  
II õepost Üldsisehaigused 529 4689  
III õepost Pulmonoloogia intensiiv 528 0517  

 

M5 sisehaigused: neuroologia (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

Viktoria Nikolaeva    Õendusjuht                                                       331 1255
I õepost Neuroloogia 331 1034  
II õepost Neuroloogia 568 94292  
III õepost Neuroloogia 566 31427  

 

Funktsionaaldiagnostika (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 14)

Igor Panenko Vanemarst 331 1797
Anna Lunevskaja Õendusjuht  331 1242

 

Onkoloogia (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12/1)

Õepost 53014760

 

Töötervishoiu kabinet (Järve linnaosa, Ravi 10d)

Valentina Kassatkina Töötervishoiuarst 331 1134
Ermine Avakyan-Petrovski Töötervishoiuõde 331 1058

 

Laste ja noorte vaimse tervise kabinet (Järve linnaosa, Ravi 10, A-korpus, 2. korrus)

Eda Rembel Vaimse tervise õde 331 1263  
Ljubov Bredihhina Psühholoog 331 1262  

KIRURGIAKLIINIK (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)

NimiAmetTelefonE-post
Jaak Lind Kirurgiakliiniku juhataja 331 1002
Julia Kedus Kirurgiakliiniku õendusjuht 331 1004
Svetlana Arsenjeva Operatsiooniosakonna õendusjuht 331 1029
Tiina Malman Kirurgiakliiniku administratiivspetsialist 331 1037
Rutti Soomets Üldkirurgia vanemarst 331 1010
Roksolana Goshka Naistehaiguste ja sünnitusabi vanemarst 331 1006
Triin Tammeleht Ortopeedia vanemarst 331 1110
Dmitrii Khegai Endoproteesimise juhtivarst 331 1260
Villem Vihmann Silmahaiguste vanemarst 331 1795
Ina Grumeza Otorinolaringoloogia vanemarst 331 1182
Andrey Sychev Endoskoopia vanemarst 331 1019
Dmitrii Fedorov Operatsiooniosakonna vanemarst 331 1755
Aleksandra Šilova Pediaatria ja lastekirurgia vanemarst 331 1827
Elle Vodja Sekretär (üldkirurgia, LOR, uroloogia) 331 1046
Irina Safronova Sekretär (ortopeedia) 331 1226
Jaanika Raud Operatsiooniosakonna sekretär 331 1710
    
I kirurgiaosakond (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)
Õepost   331 1013  
Helle Peterson Õendusjuht 331 1012
    
II kirurgiaosakond (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)
Õepost   331 1041  
Veronika Sergejeva  Õendusjuht 331 1051
   
III kirurgiaosakond (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)
Õepost   331 1063  
Olga Lis Õendusjuht 331 1062
 
Silmahaiguste osakond (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 14)
Irina Krasnõhh Õendusjuhi kt 524 6798
    
Päevakirurgia (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)
Õepost   331 1209  
Julia Kajander Vastutav õde 331 1210
   
Sünnitusabi- ja sünnituseelne osakond (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)
Õepost (vastsündinud)   331 1089  
Õepost    331 1094  
Vastuvõtt   331 1098  
Karina Semjonova Ämmaemandusjuht 331 1092
   
Pediaatria osakond (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 14)
Õepost                                                                                                                                 562 50337  
Oksana Tassinkevitš         Õendusjuht                                                                                           568 26611

ERAKORRALISE MEDITSIINI OSAKOND (Ahtme linnaosa, Ilmajaama 12)

NimiAmetTelefonE-post
Registratuur   331 1074  
Valvearst   331 1269  
Markko Jalas EMO juhataja 331 1070
Katrin Piirsoo Õendusjuht 331 1072
Jelena Mustonen Vastutav õde 331 1072
Merja Bogens Sekretär 331 1241

Erakorralise meditsiini osakond, Ilmajaama 12, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Ahtme aktiivravikompleks, Ilmajaama 12, Ilmajaama 14, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Järve tervisemaja, Ravi 10d, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Taastusravi- ja õendusabikliinik, Ravi 10, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Kiviõli tervisekeskus, Keskpuiestee 36, Kiviõli
Sillamäe tervisekeskus, Kajaka 9, Sillamäe
IVKH vastuvõtud Narvas, Kerese Keskus, Kosmonaudi 4/P. Kerese 3

Arve rekvisiidid:

SA Ida-Viru Keskhaigla

Reg nr 90003433

KMKR nr EE100863846

Tervise 1, 31025, Kohtla-Järve

Arvelduskontode numbrid:

SEB EE811010220029123013

Swedbank EE722200221019871533

LHV EE32770771003371793