Ahtme tervisemaja I korrusel on avatud kohvik

Kohvik Ahtme tervisemajas

Ahtme tervisemaja (L-korpuses) esimesel korrusel avati kohvik "The Coffee Break Time", mis on lahti esmaspäevast reedeni ajavahemikus kell 8.30-16.30 ja laupäeval kell 10.00-14.00. Kohvik asub Ahtme tervisemajja sissepääsust paremat kätt, registratuuri vastas.

Kohvikus pakutakse valmistoitu, mida tehakse teise söögikoha köögis ja toimetatakse Ahtme tervisemaja kohvikusse. Kohapeal sööjatel on võimalus kasutada kohvikus olevat mikrolaineahju. Menüüs on küpsetisi, salateid, suppe, erinevaid snäkke, pannkooke. Samuti pakutakse teed, kohvi ja karastusjooke. Süüa saab nii kohapeal või saab soovi korral toitu kaasa osta.

"The Coffee Break Time" omanik/juhatuse liige Jelena Punger: "Mul oli ammu pürgimus avada oma toitlustuspunkt kaasaegses tervishoiuasutuses. Tänaseks on minu soov ellu viidud. Ma loodan, et nii keskhaigla külalised kui töötajad leiavad menüüst midagi oma mokka mööda. Jälgin ka seda, et toiduvalik oleks mitmekesine ja et söögid sageli ei korduks".

Mõned IVKH töötajad on juba jõudnud proovida kohvikutoitu ja jäid maitsekvaliteediga rahule. "Võtsin kohvi kõrvale kuldpruuni kohupiimatasku, mis oli sama maitsev nagu kodus", jagas töökeskkonnaspetsialist Aavo Joselin.

Kohvikut opereerib ettevõte OÜ ProGlance.

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo