No module Published on Offcanvas position
Registratuur töötab E-R 8-18 33 111 33

Oleme usaldusväärsed, inimlikud, tegusad

registratuur kontakt

Järve tervisemaja alustab tööd täies mahus

lindilõikamineJärve tervisemaja alustab tööd täies mahus. Kaks aastat kestnud rekonstrueerimistegevus Järve tervisemajas on viidud lõpule ning perearstide uutele pindadele kolimisega on hoone kasutuselevõtt toimunud täies ulatuses.

Renoveerimine toimus kahes etapis. Järve tervisemaja esimesena valminud osas alustati tööd juba 2020. aasta kevadel, mil uutele pindadele kolisid eriarstid ning osa perearste.

17. detsembril toimunud lindilõikamine toimus pandeemiaajastule kohaselt piiratud osalejate arvuga – kohal olid keskhaigla nõukogu liikmed, juhatus, polikliinilise teenistuse esindaja ning Järve Tervisekeskus OÜ juhatuse liikmed. Arvestades Ida-Virumaal väljakujunenud olukorda, jäid seekord kutsumata külalised kaugemalt – nii ministeeriumite kui ka ehitusfirma esindajad.

Ida-Viru keskhaigla nõukogu esimees Valeri Korb märkis ära, et tervisemaja valmimise näol ei ole tegemist üksnes Järve linnaosa jaoks tähtsa sündmusega, vaid olulise saavutusega kogu Ida-Virumaa tervishoiumaastikul.

Ida-Viru keskhaigla juhatuse esimehe Tarmo Bakleri sõnul oli projekti algatamise faasis oluline roll perearstidel, kes tulid ideega kaasa ning olid valmis pikaajaliseks rendisuhteks. „Perearstikeskuse projekteerimise käigus võtsime vastu otsuse, et rekonstrueerimisele läheb ka kogu ülejäänud hoone osa ning selle tulemusena saavad uued ruumid nii eriarstid kui ka ambulatoorse taastusravi osakond.“

Peatselt tervisemaja teisele korrusele ümber asuva Järve Tervisekeskuse juhatuse liige Natalia Loginova tõi välja, et uus ravikeskkond on valgusküllane, patsientide jaoks turvaline ja mugav ning uuringutele pääsemine on hõlpsam. Erialaarstidega lähestikku töötamine lisab Loginova sõnul koostöövõimalusi: „Tervisemajas on ka ühised koosolekuruumid, kus loodame edaspidi sagedamini kohtuda eriarstidega ning arutada ühiseid teemasid ja murekohti.“

Ligi 11 miljonit maksma läinud 8500 m2 pindalaga hoone rekonstrueerimistegevust toetas Euroopa Regionaalarengu Fond kahe miljoni euroga, ülejäänud osa finantseeriti keskhaigla eelarvest.

Järve tervisemaja asub Kohtla-Järvel, Järve linnaosas aadressil Ravi 10D.

ER fond

Erakorralise meditsiini osakond, Ilmajaama 12, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Ahtme aktiivravikompleks, Ilmajaama 12, Ilmajaama 14, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Järve tervisemaja, Ravi 10d, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Taastusravi- ja õendusabikliinik, Ravi 10, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Kiviõli tervisekeskus, Keskpuiestee 36, Kiviõli
Sillamäe tervisekeskus, Kajaka 9, Sillamäe
Torujõe noortekodu (sõltuvusprobleemidega noorukite ravikeskus), Torujõe 3, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
IVKH vastuvõtud Narvas, Kerese Keskus, Kosmonaudi 4

Arve rekvisiidid:

SA Ida-Viru Keskhaigla

Reg nr 90003433

KMKR nr EE100863846

Tervise 1, 31025, Kohtla-Järve

Arvelduskontode numbrid:

SEB EE811010220029123013

Swedbank EE722200221019871533

LHV EE32770771003371793