Sinilillekampaaniaga soetatakse haigla taastusravi kliinikule invalift

sinilill 2Tänavu kevadel aitab sinilillesümboolika müügist kogutud tulu lisaks vigastatud veteranide toetamisele soetada Ida-Viru Keskhaigla taastus- ja hooldusravi kliinikule invalift basseini pääsuks.

​Sinilill on veteranide sümbol, millega saad ka Sina näidata, et märkad ja väärtustad nende panust. Kõigile, kes iga päev meie kaitsevõime tagamise eest seisavad, on see tunnustus suureks toeks.

Kõikjal Eestis aitavad sinililletoodete müügiga annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilillemärke ja käepaelu saab osta ka Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatu- ja meelelahutuskeskustes, Olerexi teenindusjaamades, R-kioskites ja Tallinna lennujaamas, Nordica lendudel, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus ning koostöös Itellaga Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.

Eesti veterani toetussümboli loomise idee sündis veteranide endi keskel veteranipoliitika väljatöötamise käigus 2012. aastal. Veteranid tõid eeskujuks eelkõige Suurbritannias, Kanadas ja Austraalias levinud kommet kanda veteranide austuseks punast mooniõit. Inspireerituna mooniõie kampaaniast ja Eesti Vabadussõja-aegsest laulust "Enne veel, kui kustub eha", pakkusid veteranid toetussümboliks sinilille.

Sinilillekampaania päädib veteranide päeva tähistamisega 23. aprillil.

Täiendavat informatsiooni leiab www.annameau.ee kodulehelt.

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo