Haiglas toimetavad päkapikud

D97 DSC0575Lasteosakonna õendusjuht Galina Vorobjova on sel nädalal tuvastanud erinevaid märke päkapikkude külaskäikudest meie haigla lasteosakonda.

Teisipäeval saabus postiga mitu pakki laste- ja värviraamatutega, saatjateks Mihkel Lõhmus ja Kuma kirjastus.

 

Kolmapäeval külastasid lastehaiglat „Kolm Põrsakest“. Mitmekordse üllatuse osaliseks said need, kes arvasid, et tegu on muinasjututegelastega. Kolm Põrsakest on Euroopa parimast õpilasfirmast välja kasvanud osaühing, mis korraldab teadusetendusi lastele ning teadusshowsid täiskasvanutele. Lisaks põnevatele kastele, milles said osaleda ka lapsed, said kõik lasteosakonna patsiendid väikese jõulupaki.

D97 DSC0579

D97 DSC0608

Neljapäeva hommikuks olid päkapikud kuuse alla toimetanud mitu kasti mänguasju. Juuresolevalt kaardilt võis välja lugeda inimeste nimed, kes Nelet Mägi algatatud Facebooki kirja peale aitasid mänguasju koguda: Riina Simmer, Jane Naur, Eleri Raam, Laine, Merike Roosipuu, Remo Paumets, Kadri Britt Põldre, Merit Viitman, Kerstin Kööp, Helin Mägi, Willy Meema, Karin Varrak, Alexis Stuart Hoskinson, Pelle Ints, Helve Otto, Mirjam Suurkivi, Helm Jõgi, Ethel Aude, Elen Schnur, Agina Salis, Maire Raiend ja Mihkel Põder.

 

  

D97 DSC0638D97 DSC0640IVKH lasteosakond tänab südamest kõiki jõulukuiseid päkapikke. „Heateod ei jää märkamata – nagu majakad, mis annavad valgust neile, kes seda vajavad“, ütles õendusjuht Galina Vorobjova.

D97 DSC0621Lasteosakonna töötajad panid käepärastest vahenditest kokku ka päkapikkude tervituskomitee – kaks vahvat lumememme ning kunstilise kuusepuu.

PS! Päkapikke on nähtud toimetamas ka „Selveri“ kauplustes. Kassade juures välja pandud väikesed šokolaadid, mille ostmisega saab igaüks toetada enda kodukoha haigla sünnitusosakonda. Ida-Viru Keskhaiglas läheb toetus uue vaakuumekstraktori soetamiseks.

 

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo