Selveri heategevuskampaania “Koos on kergem!” toetab Ida-Viru Keskhaiglat 6150 euroga

Traditsioonilise heategevusprojekti „Koos on kergem“ raames anti 5. veebruaril 2014 Ida-Viru Keskhaiglale üle kogutud heategevusraha, mille abil saab parandada haiglaravil olevate laste heaolu.

A-Selveri AS heategevuskampaaniat korraldati üheteistkümnendat korda. Kogutud raha eest on plaanis osta jälgimismonitor raskes seisundis laste tervislike näitajate jälgimiseks.

Jõhvi kaupluse Selver juhataja Kaire Säde rõõmustas 6150-eurost tšekki ulatades: „Tänavu on kampaania käigus kogutud summa ületanud 100 000 euro piiri, mis tähendab, et sel aastal on annetatud raha rohkem kui eelmistel aastatel ning me saame toetada 16 haiglat üle Eesti."

Koos on kergem“ heategevusprojekt hõlmas perioodi 21.novembrist 8.jaanuarini. Kliendid said head teha iga ostuga, Mesikäpa šokolaadide ostuga ning annetuskasti raha jätmisega. Olulise panuse andsid ka kampaaniapartnerid Kalev, Prike ja Glaxo Smith Kline. 

Ida-Viru Keskhaigla avaldab tänu  nii A-Selver AS-le, kes kampaaniat korraldab, samuti ida-virulastele kelle annetustest ja ostudest summa koosneb. Aitäh kõigile, kes oma panuse andsid!

05.02.2014

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo