No module Published on Offcanvas position
Registratuur töötab E-R 8-18 33 111 33

Oleme usaldusväärsed, inimlikud, tegusad

registratuur kontakt

Eesti Õdede Liidu koduõdede seltsingu koolituspäev

21.oktoobril pidas Eesti Õdede Liidu (EÕL) koduõdede seltsing koolituspäeva Ida-Viru Keskhaiglas.img 0818

Koolituspäeval keskenduti peamiselt Eesti Haigekassa tellimusel läbiviidud auditi "Koduõenduse kvaliteet 2010. aasta õendusdokumentatsiooni põhjal" tulemuste tutvustamisele. Koolitus oli mõeldud eelkõige EÕL liikmetele.

Auditit tutvustas EÕL koduõdede seltsingu juhatuse esimees Linda Jürisson. Samuti andis Jürisson ülevaate tervishoiuteenuste osutamise dokumenteerimise ning nende dokumentide säilitamise tingimustest ja korrast. Kasutusele võetavat koduõenduslugu tutvustas lähemalt EÕL koduõdede seltsingu juhatuse liige Kadi Tarasova.

Koolituspäevast võttis osa ka viis ravimifirmat: Saagik&ko, Nutri Kaubandus OÜ, B.Braun Medical OÜ, One Med OÜ ning   AB Medical Group Eesti OÜ. Firmad esitlesid koolituspäeval osalejatele oma tooteid vahepauside ajal. B.Braun Medical OÜ ning AB Medical Group Eesti OÜ esitasid ka tooteid tutvustavaid ettekandeid. 

Jürisson selgitas, et koolituspäeva peamine eesmärk oli tutvustada uut koduõenduslugu EÕL liikmetele ning lisas, et varem ei olnud Eestis kasutusel ühtset õenduslugu. Jürissoni hinnangul kulges koolitus kenasti, kuid tõdes, et taoliste ettevõtmiste juurde kuuluvad alati ka teatud vastuseisud. "Iga uus asi tekitab algul furoori, vastuseisu. Üldiselt kui me nüüd oleme ära seletanud kogu asja, siis ma arvan, et osalejad on aru saanud, milleks me seda teeme.", sõnas Jürisson. 

Jürisson soovis ka tänu avaldada Ida-Viru Keskhaigla ülemõele, Alevtina Uustalule. "Tänud Alevtina Uustalule, kes seda asja meil aitas koordineerida ja säädida ja seada. Väga suur tänu talle, et ta meid ilusti vastu võttis. Kõik toidud olid hääd, kõik kohvipausid olid asjalikud ja armsad. Ruum oli ilus, ei kajanud vastu ning väga mõnus koolituspäeva tegemiseks. Tuleme kindlasti tagasi, kui meid lastakse ja kutsutakse.", lausus Jürisson. 

img 0840

EÕL koduõdede seltsingu juhatuse esimees Linda Jürisson

Koolituspäeval käsitletud teemad:

  • Eesti Haigekassa tellimusel läbiviidud auditi "Koduõendusteenuse kvaliteet 2010. aasta õendusdokumentatsiooni põhjal" tulemuste tutvustus - Linda Jürisson, EÕL koduõdede seltsingu juhatuse esimees
  • Tervishoiuteenuste osutamise dokumenteerimise ning nende dokumentide säilitamise tingimused ja kord, EV sotsiaalministri määrus nr 56 ülevaade - Linda Jürisson, EÕL koduõdede seltsingu juhatuse esimees
  • Kasutusele võetava uue/täiendatud koduõendusloo tutvustus - Anu Laul, B.Braun Medical OÜ
  • Respiratoorseks füsioteraapiaks kasutatavate abivahendite kasutusvõimalused - Ingrid Susi, AB Medical Group Eesti OÜ

Erakorralise meditsiini osakond, Ilmajaama 12, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Ahtme aktiivravikompleks, Ilmajaama 12, Ilmajaama 14, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Järve tervisemaja, Ravi 10d, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Taastusravi- ja õendusabikliinik, Ravi 10, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Kiviõli tervisekeskus, Keskpuiestee 36, Kiviõli
Sillamäe tervisekeskus, Kajaka 9, Sillamäe
Torujõe noortekodu (sõltuvusprobleemidega noorukite ravikeskus), Torujõe 3, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
IVKH vastuvõtud Narvas, Kerese Keskus, Kosmonaudi 4

Arve rekvisiidid:

SA Ida-Viru Keskhaigla

Reg nr 90003433

KMKR nr EE100863846

Tervise 1, 31025, Kohtla-Järve

Arvelduskontode numbrid:

SEB EE811010220029123013

Swedbank EE722200221019871533

LHV EE32770771003371793