Selver annetas IVKH lasteosakonnale 2500 eurot

Selver annetas IVKHle 2500 eurotJõhvi Selveri poe juhataja Heiki Kiisküla ja Kohtla-Järve Selveri poe juhataja Angela Luiksoo "rahamõmmi" üle andmas.

Reedel, 2.02.24 võtsime vastu Jõhvi Selveri poe juhataja Heiki Kiisküla ja Kohtla-Järve Selveri poe juhataja Angela Luiksoo, kes andsid meie haigla lasteosakonnale üle heategevuskampaania "Koos on kergem" raames kogutud toetusraha.

Heategevuskampaaniaga "Koos on kergem" kogusid kõik Selveri kauplused üle Eesti raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Enam kui kahe kümnendi jooksul on Selver koos heade Eestimaa inimestega annetanud lastehaiglatele või haiglate laste- ja sünnitusosakondadele ligi 1,4 miljonit eurot.

"Meil on au olla Eesti ühe pikima traditsiooniga heategevuskampaania eestvedaja. Kampaania eesmärk on aidata kaasa laste tervishoiu parandamisele ning kutsuda ühiskonda kaasa aitama ja märkama. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartnerite abiga täidame seda missiooni juba 21. korda," ütles Selveri juht Kristi Lomp.

Ida-Viru Keskhaiglale koguti sel aastal 2500 eurot ning tänavune toetussumma suunatakse tegelustahvlite soetamiseks lasteosakonda.

Lasteosakonna kirurgia vanemarst dr Aleksandra Šilova: „Soovime kogu südamest tänada Selverit ja kõiki annetajaid heategevuslike algatuste eest. Annetatud raha suuname tegelustahvlite soetamiseks lasteosakonda. Tegelustahvel on hea vahend ajaviiteks, peenmotoorika arendamiseks lastel ja mängulise keskkonna loomiseks osakonnas. Need aspektid soodustavad väikepatsientide kiiremat paranemist ja muudavad haiglas viibimise mõnusamaks. Nii nagu on olulised kaasaegsed meditsiiniseadmed, on lasteosakonnas olulised ka mänguasjad, erilised disainilahendused ja temaatiline sisustus."

Selveri heategevuskampaania "Koos on kergem" kestis perioodil 14.11.2023–31.12.2023. Selveri klientidel oli kampaania raames võimalik annetada ostes heategevustooteid – helkuri või jõuluehte, annetades kaupluses sularaha ning skaneerides SelveEkspressi puldil heategevusliku koodi.

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo