Ämmaemanda personaalne sünnitusabiteenus

Sünnitajatel on võimalik saada haigla sünnitusosakonnas tasulist individuaalset ämmaemanda sünnitusabiteenust. See tähendab, et sünnitajat teenindav ämmaemand on muudest kohustustest vaba ja tegeleb ainult ühe sünnitajaga sünnitama saabumisest kuni sünnituse lõpuni .

Individuaalne ämmaemanda sünnitusabiteenus on tasuline. Teenuse hind on fikseeritud haigla tasuliste teenuste hinnakirjas – 375 eurot.

Tasulise individuaalse ämmaemanda sünnitusabiteenuse raames ämmaemand konsulteerib patsienti enne sünnitust, koostab patsiendi tervislikku seisundit ja arstiteaduse taset arvestades patsiendile kõige sobilikuma sünnitusplaani.

Teenuse puhul on vajalik teie poolt valitus ämmaemandaga ühendust võtta vähemalt 1,5 kuud enne sünnituse tähtaega ja sõlmida tasulise teenuse leping.
Kui teil hakkab sünnitustegevus, siis võtke koheselt ühendust oma ämmaemandaga.

Perepalat sünnitusosakonnas

IMG 2124IMG 2121

 

 

 

 

 

 

Sünnitusosakonnas on võimalik tellida endale perepalat (hinnaga 30 eurot öö), kus koos värske ema ja lapsega saab koos ööbida veel keegi pereliikmetest.

 

Eesti kaasaegseim sünnitusosakond

D97 DSC1712

D97 DSC1703

 

 

 

 

 

 

D97 DSC1701D97 DSC1706

 

 

 

 

 

 

Meie sünnitusosakond valmis koos aktiivravikliinikuga 2013. a. ja on sisustatud kaasaegse meditsiinitehnikaga ja loodud sünnitajatele hubased tingimused.

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo