• Haigla lõpetab plaanilise vastuvõtu
  • Ootame Doonoreid

 

SA Ida-Viru Keskhaigla on Haigekassa suurim lepingupartner Virumaal. Haigla koosseisus on viis kliinikut: kirurgia-, sise-, hamba-, anestesioloogia- ja intensiivravi- ning taastusravi- ja õendusabikliinik, lisaks ka kaheksa meditsiinilist teenistust. Haigla teenindab u 150 000 elanikuga piirkonda ning annab tööd enam kui 1300-le töötajale, sh enam kui 200-le arstile.

Haiglal on koostööleping Tartu Ülikooli Kliinikumi ning Narva Haiglaga. Keskhaigla arstid võtavad vastu maakonna polikliinikutes: Kohtla-Järvel Järve ja Ahtme linnaosades, Kiviõlis, Sillamäel ja Narvas.

Meie missioon on pakkuda patsiendikeskset tõenduspõhist kaasaegset tervishoiuteenust kogu inimese elukaare vältel, toetades elukvaliteeti ning väärtustades elukeskkonda Ida-Virumaal.


     IVKH uudised

elu-paerast-insulti-veebikeskkond-on-avatud
Ida-Viru keskhaigla koordineerimisel on valminud veebikeskkond „Elu pärast insulti“, mille fookus on suunatud, nagu nimigi ütleb,...
sillamaee-tervisekeskuses-toeoetab-roentgenikabinet
Alates 6. aprillist hakkab Ida-Viru keskhaigla pakkuma Sillamäe tervisekeskuses röntgeni teenuseid. Teenuseid hakatakse osutama Sillamäe...
doonoripaeevad-aprillis-2021
7.04.21 Narva polikliinik 10:00-15:00 8.04.21 Kunda Spordikeskus 10:00-13:00 13.04.21 Eesti Elektrijaam...
virumaal-saab-suegisest-oppida-radioloogiatehnikuks
 Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab sügisest Ida- ja Lääne-Virumaal radioloogiatehnikute õppe, et leida sealsetele...
SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo