Haigla töö eriolukorra ajal

covid 19 coronavirus 750x375

Seoses riigis 12. märtsil kehtestatud eriolukorraga:

 

 

Ida-Viru Keskhaigla piiras plaanilise statsionaarse ravi osutamist, sh operatsioonide teostamist polikliinikutes tühistati plaanilised vastuvõtud kuni eriolukorra tühistamiseni.

Patsientidega, kelle ambulatoorsed vastuvõtud tühistati, võetakse ühendust kolme nädala jooksul pärasst eriolukorra lõppemist.

Haigla jätkab kõikide erakorraliste patsientide vastuvõtmist ja edasilükkamist mittevõimaldavate protseduuride teostamist, sh hemodialüüsi ja onkoloogiliste patsientide keemiaravi teostamist, raseduste jälgimist jne.

Täpsemat informatsiooni erakorraliste vastuvõttude ja protseduuride teostamise kohta saab registratuurist telefonil 33 111 33.

Kõikide haiglas viibivate patsientide külastamine ja neile pakkide edastamine on keelatud (erandid raviarsti kooskõlastusel).

Külastuskeeld laieneb ka sünnitusosakonna patsientidele ning peresünnitused ei ole lubatud. Vastavad üleriigilised piirangud on kehtestatud nii patsientide kui personali kaitseks.

Sissepääs haiglasse ja polikliinikutesse on piiratud (osa uksi suletud). Haigla töötajad esitavad küsimusi teie tervisliku seisundi kohta.

Ahtme üksuse kohta vaata siit.

Koroonakahtluse korral järgi Terviseameti ja Perearstide Seltsi soovitusi. Põhiline on vahetute inimkontaktide vältimine nakatumise ärahoidmiseks.

Kohtla-Järvel (Ahtmes) töötab mobiilne koroonatestimise punkt (lähemalt loe siit). Narvas avatati testimise punkt 22.03 aadressil Joala 20.

 

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo