Selver andis üle "Koos on kergem annetajate" tšeki

D751 DSC85902. veebruaril andsid Kohtla-Järve Selveri juhataja Angela Luiksoo ja Jõhvi Selveri juhataja Heiki Kiisküla Ida-Viru Keskhaigla sünnitusosakonna jaoks üle tšeki heategevuskampaania „Koos on kergem“ raames kogutud toetusraha 6800 eurot.

Sünnitusabi ja sünnituseelse õenduse vastutav õde Veronika Shirmelis ütles, et annetuse eest tahetakse soetada vastsündinute monitor, sünnituse ajal ja peale operatsiooni valu leevendav seade ning kui raha jagub, siis ka imetamistooli.

IVKH juhatuse esimees Tarmo Bakler tänas kõiki annetajaid, kes kampaanias osalesid, ja kirjeldas, kuidas aastatega on olukord sünnitusmajas muutunud. Kui varem peeti justkui auasjaks valu talumist, siis tänapäeval pööratakse tähelepanu valu leevendamisele.

"Koos on kergem" kampaania toimus juba 14-ndat korda, mille käigus koguti 16 haigla heaks rekordsummana 123 800 eurot.

„Koos on kergem“ heategevusprojekt hõlmas perioodi 1. novembrist 2. jaanuarini. Kliendid said head teha iga ostuga, Mesikäpa šokolaadide ostuga ning annetuskasti raha jätmisega. Olulise panuse andsid ka kampaaniapartnerid Kalev mesikäpa toodetega, Prike Vitteli veega ja Svensky Sensodyne hambapastaga ja Tartu Mill oma toodetega.

D751 DSC8602