Novembris saime palju vahvaid kingitusi

Kingitused 2021

COVID-19 pandeemia ajal on märkimisväärselt tõusnud koroonaosakondade meedikuid toetada soovivate ettevõtete ja eraisikute arv. Ka selle aasta sügisel on Ida-Viru keskhaigla töötajad saanud palju toredaid kingitusi, mis andsid meedikutele ohtralt positiivseid emotsioone ja sisendasid neile sooja tunde, et nende rasket tööd on märgatud ja väärtustatud.

Soovime südamlikult tänada Selverit vitamiinisüsti eest! Selver saatis meie COVID-osakondade töötajatele vitamiinibooster'eid smuutide ja värskete puuviljade näol, mis andsid meedikutele palju energiat.

Täname väga ka armsaid kaasmaalasi, kes on otsustanud annetada oma raha meedikute toetamiseks. Korjatud raha eest osteti palju söödavaid asju. Aitäh, kallis eesti rahvas! Aitäh,Ivi Prits ja Ksenia Moskvina, et tõite kingitused kohale ja aitasite neid kenasti jagada. Olete ägedad!

Suur-suur tänu Karmo Tüürile Gambinuse poest, kes tõi meie COVID-meedikutele maitsvaid hõrgutisi.

Mäetaguse jahimeeste selts kinkis Ida-Viru Keskhaigla EMO töötajatele massaažitooli. Annetus tehti EMO meedikute keerulises koroonaolukorras toetamise eesmärgil. MTÜ Mäetaguse Venator juhatuse liige Martin Mägi: "Nähes, kui kiires tempos käib töö EMO-s, otsustasime kinkida midagi sellist, mis võib aidata neil pausi ajal natuke puhata". EMO vastutav õde Katrin Piirsoo katsetas uut massaažitooli ja ütles, et väga meeldiv on vabal hetkel korra maha istuda ja 5-10 minutit toolis lõõgastuda. "See annab palju energiat juurde, mis on praegu väga vajalik", nentis Katrin. Suur aitäh teile kingitus eest!

Kas nägid juba meie Facebookis ja Instagramis, kui vahva tordi kinkis raadio "Volna" Ida-Viru keskhaigla erakorralise meditsiini osakonna töötajatele? EMO õde Lia Plistkina, kes on üks üheteistkümnest meie õest, kellele anti tiitel "Tubli õde 2021" ja EMO õendusjuht Ksenia Verhovskaja võtsid vastu tordi, mille saatis neile raadio „Volna“ oma seitsmenda sünnipäeva puhul. Lia ja Ksenia: "Meil on väga hea meel, et EMO töötajatele tehti selline tore kingitus. Osakonnas on praegu üpris suur koormus ja hommikune magus amps süstis meile lisaenergiat. Ütleme raadio "Volna" meeskonnale suur aitäh ja soovime neile edu ja palju tegutsemisaastaid!"